Klinika Cleopatra


Zespół Kliniki Cleopatra jest grupą doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów, kierowany przez dr Taisir Zakout, koncentrujacych się na zabiegach chirurgii plastycznej i "najlepszej praktyki" we wszystkich dziedzinach medycyny estetycznej.

Klinika Cleopatra (dawniej "Klinika Chirurgii Plastycznej Ostrava") chciałaby przedstawić polskim klientom i pacjentom najwyższej jakości zabiegi chirurgii plastycznej, porad żywieniowych i medycyny regeneracyjnej. Klinika znajduje się po drugiej stronie zachodniej granicy Polski ... w centrum miasta Ostrava, Czechy.

Połączenia drogowe, kolejowe i lotnicze między Polską a Republiką Czeską są bardzo dobre. Polscy klienci mogą być pewni, że standardy chirurgiczne, bezpieczeństwa i leczeniem w Czechach są tak wysokie, jak w każdym dowolnym miejscu w Europie.

Bardzo wiele technik plastyki chirurgicznej wynaleziono i udoskonalono w Czechosłowacji, w ciągu ostatnich 102 lat. Ta tradycja trwa do dziś. W Klinice Cleopatra łączy się ludzkie umiejętności i najnowsze technologie, aby zapewnić optymalny wynik planowanej operacji.

Klinika Cleopatra składa się z trzech pięter budynku, na ulicy Tyrsova 9, w ładnej, prestiżowej części centrum Ostrawy ... zaledwie kilka metrów od znanego "Mamaison Hotel Imperial". Ostrawa ma dwa nowe duże centra handlowe, i przechodzi coś w rodzaju odnowienia! Przyjedź na konsultacji z nami, a następnie wybierz sie tramwajem do niektórych swoich ulubionych sklepów lub restauracji!


Mudr. Taisir Zakout - transparentny lekarz

Dodaj opinię


Galeria
© 2016 Cleopatra Clinic by REUNEX - design, coding