Partneři

Spolupracujeme...
 

Mentor

Naše klinika používá luxusní prsní implantáty MENTOR®. Tyto implantáty jsou špičkovým produktem největšího světového producenta v oblasti plastické chirurgie – americké společnosti  Mentor. V celosvětovém měřítku se jedná o jedny z nejkvalitnějších implantátů s dlouholetou tradicí. Prsní implantáty MENTOR®, jako jedny z mála, získaly schválení americké instituce FDA (Food and Drug Administration), protože dokázaly splnit nejvyšší nároky na kvalitu a bezpečnost, které FDA vyžaduje.

Více o partnerovi

Aesthe-Med s.r.o.

Více o partnerovi

Polytech

Vysoce kvalitní a bezpečné implantáty značky Polytech jsou vyvinuty podle nejmodernějších poznatků v tomto oboru a proto jsou velmi žádanými implantáty při augmentacích či rekonstrukcích prsou. Výroba implantátů Polytech podléhá přísným mezinárodním normám a předpisům, které v rámci pravidelných testů zaručují nezávadnost a bezpečnost silikonových implantátů. Společnost POLYTECH Health & Aesthetic svým pacientkám nabízí možnost registrace v programu Implants of Excellence. Tento program zahrnuje prodlouženou záruku a průběžné informace o prsních implantátech.
Více o partnerovi

Sphere card

Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere Card.

Více o partnerovi

Taneční škola Chlopčík

Více o partnerovi

Benefit Plus

Benefity jsou v současné době jednou z hlavních a moderních možností, jak lze zaměstnancům oboustranně výhodně zvýšit odměny. Naše společnost, Klinika plastické chirurgie Ostrava, s.r.o., se stala součástí partnerské sítě a nabízí své služby v rámci programu Benefit Plus, kterým je možno oficiálně hradit i všechny estetické zákroky.
Více o partnerovi
 

Konzultace zdarma

Máte dotaz nebo se chcete objednat na konzultaci, neváhejte nás kontaktovat. Tel. +420 596 123 854 nebo...