Nastavení cookies

A co poplatky a platby?

Na co se nás nejčastěji ptáte...
 

A co poplatky a platby?

 

Nabízíme nezávazné konzultace, abyste mohli zhodnotit své potřeby a představy bez jakéhokoli závazku přikročit k zákroku. Za tento přibližně půl hodinový pohovor s lékařem zaplatíte 200 Kč. Doba návštěvy se individuálně přizpůsobuje tak, abyste odcházeli plně informováni a bez jediné nezodpovězené otázky. V to se počítá i přesná konečná celková částka za celý zákrok, která je z naší strany v případě objednání termínu závazná a neměnná.

Všechny následné kontroly a převazy po zákroku jsou již započítány do celkové ceny. V celkové ceně je také započítána anestézie, operační zákrok, použitý materiál (např. prsní implantáty), léčebné přípravky včetně léků proti bolesti, které obdržíte při odchodu z kliniky, ale i nemocniční pobyt včetně stravy.

Záloha na operační termín:
Pokud jste se rozhodli zajistit si u nás operační termín, budeme po vás požadovat potvrzení rezervace termínu formou finanční úhrady - zálohy - ve výši 1/3 z celkové částky. Tato záloha bývá nejčastěji splatná do 14 ti dní od objednání termínu. Zálohu můžete uhradit buď v hotovosti na klinice, nebo námi vystavenou složenkou na poště, nebo bankovním příkazem na účet kliniky v běžných měnách.

Doplatek:
Zbývající částku za kosmetické zákroky uhradíte v hotovosti na klinice v den nástupu a v době před vykonáním dané služby.

Operační zákroky vedoucí k úpravě kosmetických vad nehradí zdravotní pojišťovny a doposud ani žádné zdravotní připojištění. Pojišťovny hradí pouze ty ze zákroků, které mají příčinu nebo způsobují jasně prokázané dlouholeté zdravotní problémy.

Z tohoto důvodu také nemáte nárok na pracovní neschopnost v rámci kosmetických zákroků a potřebný čas je třeba řešit z dovolené nebo neplaceného volna. Stejně tak předoperační vyšetření by si každý pacient měl hradit sám – maximální cena kompletního vyšetření před narkózou by neměla překročit 600 Kč.

 

Konzultace zdarma

Máte dotaz nebo se chcete objednat na konzultaci, neváhejte nás kontaktovat. Tel. +420 596 123 854 nebo...